B72650M0251K093 EPCOS (TDK) VARISTOR 390V 400A 3225
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
B72650M0251K093
Апісанне:
VARISTOR 390V 400A 3225
Current - Surge :
400A
Ёмістасць @ частата :
55pF @ 1kHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
320V
Максімальнае вольт пераменнага току :
250V
Напружанне варыстара (мін) :
351V
Напружанне варыстара (макс.) :
429V
Напружанне варыстара (тып) :
390V
Пакет / Чахол :
2-SMD, J-Lead
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)