B72650M0170K093 EPCOS (TDK) VARISTOR 27V 100A 3225
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
B72650M0170K093
Апісанне:
VARISTOR 27V 100A 3225
Current - Surge :
100A
Ёмістасць @ частата :
1200pF @ 1kHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
22V
Максімальнае вольт пераменнага току :
17V
Напружанне варыстара (мін) :
24.3V
Напружанне варыстара (макс.) :
29.7V
Напружанне варыстара (тып) :
27V
Пакет / Чахол :
2-SMD, J-Lead
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)