B72590E0170S160 EPCOS (TDK) VARISTOR
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
B72590E0170S160
Апісанне:
VARISTOR
Current - Surge :
6A
Ёмістасць @ частата :
15pF @ 1MHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
19V
Максімальнае вольт пераменнага току :
17V
Напружанне варыстара (мін) :
24.375V
Напружанне варыстара (макс.) :
40.625V
Напружанне варыстара (тып) :
32.5V
Пакет / Чахол :
0402 (1005 Metric)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 150°C (TA)