B72530V0300K062 EPCOS (TDK) VARISTOR 47V 300A 1210
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
B72530V0300K062
Апісанне:
VARISTOR 47V 300A 1210
Current - Surge :
300A
Максімальнае вольт пастаяннага току :
38V
Максімальнае вольт пераменнага току :
30V
Напружанне варыстара (мін) :
42.3V
Напружанне варыстара (макс.) :
51.7V
Напружанне варыстара (тып) :
47V