B72214S0551K301 EPCOS (TDK) VARISTOR 910V 4.5KA DISC 14MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
B72214S0551K301
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
VARISTOR 910V 4.5KA DISC 14MM
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Surge :
4.5kA
Ёмістасць @ частата :
215pF @ 1kHz
Колькасць контураў :
1
Максімальнае вольт пастаяннага току :
745V
Максімальнае вольт пераменнага току :
550V
Напружанне варыстара (мін) :
819V
Напружанне варыстара (макс.) :
1.001kV
Напружанне варыстара (тып) :
910V
Пакет / Чахол :
Disc 14mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)