B72205S0950K111 EPCOS (TDK) VARISTOR 150V 400A DISC 5MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
B72205S0950K111
Апісанне:
VARISTOR 150V 400A DISC 5MM
Current - Surge :
400A
Ёмістасць @ частата :
185pF @ 1kHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
125V
Максімальнае вольт пераменнага току :
95V
Напружанне варыстара (мін) :
135V
Напружанне варыстара (макс.) :
165V
Напружанне варыстара (тып) :
150V
Пакет / Чахол :
Disc 5mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 105°C (TA)