B72205S0441K311 EPCOS (TDK) VARISTOR 715V 400A DISC 5MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
B72205S0441K311
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
VARISTOR 715V 400A DISC 5MM
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Surge :
400A
Ёмістасць @ частата :
37pF @ 1kHz
Колькасць контураў :
1
Максімальнае вольт пастаяннага току :
585V
Максімальнае вольт пераменнага току :
440V
Напружанне варыстара (мін) :
643.5V
Напружанне варыстара (макс.) :
786.5V
Напружанне варыстара (тып) :
715V
Пакет / Чахол :
Disc 5mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 105°C (TA)