B72205S0400K211 EPCOS (TDK) VARISTOR 68V 100A DISC 5MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
B72205S0400K211
Апісанне:
VARISTOR 68V 100A DISC 5MM
Current - Surge :
100A
Ёмістасць @ частата :
520pF @ 1kHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
56V
Максімальнае вольт пераменнага току :
40V
Напружанне варыстара (мін) :
61.2V
Напружанне варыстара (макс.) :
74.8V
Напружанне варыстара (тып) :
68V
Пакет / Чахол :
Disc 5mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 105°C (TA)