B72205S0140K211 EPCOS (TDK) VARISTOR 22V 100A DISC 5MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
B72205S0140K211
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
VARISTOR 22V 100A DISC 5MM
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Surge :
100A
Ёмістасць @ частата :
1450pF @ 1kHz
Колькасць контураў :
1
Максімальнае вольт пастаяннага току :
18V
Максімальнае вольт пераменнага току :
14V
Напружанне варыстара (мін) :
19.8V
Напружанне варыстара (макс.) :
24.2V
Напружанне варыстара (тып) :
22V
Пакет / Чахол :
Disc 5mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 105°C (TA)