B25835M6475K7 EPCOS (TDK) CAP FILM 4.7UF 900VAC QC TERM
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
B25835M6475K7
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP FILM 4.7UF 900VAC QC TERM
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
Інтэрвал :
Асаблівасці :
Ацэнкі :
Дыэлектрычны матэрыял :
Ёмістасць :
4.7µF
Намінальнае напружанне - DC :
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
900V
Пакет / Чахол :
Radial, Can
Памер / вымярэнне :
2.362" Dia (60.00mm)
Працоўная тэмпература :
-25°C ~ 85°C
Прыкладанні :
Damping; Snubber
Рост - седзячы (макс.) :
2.244" (57.00mm)
серыял :
B25835
Спыненне :
Quick Connect Tab - 0.248" (6.30mm)
Талерантнасць :
±10%