B25834L7475K9 EPCOS (TDK) CAP FILM 4.7UF 10% 1.1KVAC SCREW
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
B25834L7475K9
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP FILM 4.7UF 10% 1.1KVAC SCREW
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
Інтэрвал :
1.378" (35.00mm)
Асаблівасці :
Ацэнкі :
Дыэлектрычны матэрыял :
Polypropylene (PP), Metallized
Ёмістасць :
4.7µF
Намінальнае напружанне - DC :
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
1100V (1.1kV)
Пакет / Чахол :
Radial, Can
Памер / вымярэнне :
1.575" Dia (40.00mm)
Працоўная тэмпература :
-25°C ~ 85°C
Прыкладанні :
Commutating; Damping
Рост - седзячы (макс.) :
6.142" (156.00mm)
серыял :
B25834
Спыненне :
Screw Terminals
Талерантнасць :
±10%