BK/S-8301-12 Eaton FUSE BLOCK CART 300V CHASS MNT
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
BK/S-8301-12
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
FUSE BLOCK CART 300V CHASS MNT
Стан RoHs:
Арыентацыя :
Бягучы рэйтынг :
30A
Для выкарыстання з/сумежнымі прадуктамі :
3AG
Кантакт Фініш :
Tin-Lead
Кантактны матэрыял :
Spring Bronze
Колькасць контураў :
12
Напруга :
300V
Памер засцерагальніка :
1/4" Dia x 1 1/4" L (6.4mm x 31.8mm)