9510-G213-J1F1-B0R2S1-5A E-T-A CIR BRKR MAG 5A 28VDC PUSH-PULL
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
9510-G213-J1F1-B0R2S1-5A
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CIR BRKR MAG 5A 28VDC PUSH-PULL
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Ілюмінацыя :
Бягучы рэйтынг :
5A
Колькасць палякаў :
1
Намінальнае напружанне - DC :
28V
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
Напружанне асвятлення (намінальнае) :
серыял :
9510
Тып выключальніка :
Magnetic
Тып мацавання :
Panel Mount
Тып прывада :
Push-Pull Plunger
Частка Статус :
Active
в наличии
28,669
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 9510-G213-J1F1-B0R2S1-5A больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
9510-G213-J1F1-B0R2S1-5A is produced by E-T-A, belongs to Засцерагальнікі.
вырабленыя
E-T-A.
9510-G213-J1F1-B0R2S1-5A вытворчасці E-T-A можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
9510-G213-J1F1-B0R2S1-5A Кошт
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "9510"