8340-F120-P1M2-A0H0-30A E-T-A CIR BRKR MAG 30A 240VAC 80VDC
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
8340-F120-P1M2-A0H0-30A
Апісанне:
CIR BRKR MAG 30A 240VAC 80VDC
Бягучы рэйтынг :
30A
Колькасць палякаў :
2
Намінальнае напружанне - DC :
80V
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
240V
в наличии
17,759
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 8340-F120-P1M2-A0H0-30A больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
8340-F120-P1M2-A0H0-30A is produced by E-T-A, belongs to Засцерагальнікі.
вырабленыя
E-T-A.
8340-F120-P1M2-A0H0-30A вытворчасці E-T-A можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
8340-F120-P1M2-A0H0-30A Кошт
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "8340"