8340-F120-P1M2-A0H0-20A E-T-A CIR BRKR MAG 20A 240VAC 80VDC
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
8340-F120-P1M2-A0H0-20A
Апісанне:
CIR BRKR MAG 20A 240VAC 80VDC
Бягучы рэйтынг :
20A
Колькасць палякаў :
2
Намінальнае напружанне - DC :
80V
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
240V
в наличии
48,445
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 8340-F120-P1M2-A0H0-20A больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
8340-F120-P1M2-A0H0-20A is produced by E-T-A, belongs to Засцерагальнікі.
вырабленыя
E-T-A.
8340-F120-P1M2-A0H0-20A вытворчасці E-T-A можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
8340-F120-P1M2-A0H0-20A Кошт
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "8340"