8340-F110-K4M1-A2H0-50A E-T-A CIR BRKR MAG 50A 240VAC 80VDC
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
8340-F110-K4M1-A2H0-50A
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CIR BRKR MAG 50A 240VAC 80VDC
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Ілюмінацыя :
Бягучы рэйтынг :
50A
Колькасць палякаў :
1
Намінальнае напружанне - DC :
80V
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
240V
Напружанне асвятлення (намінальнае) :
серыял :
8340-F
Тып выключальніка :
Magnetic
Тып мацавання :
Panel Mount
Тып прывада :
Lever
Частка Статус :
Active
в наличии
27,160
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 8340-F110-K4M1-A2H0-50A больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
8340-F110-K4M1-A2H0-50A is produced by E-T-A, belongs to Засцерагальнікі.
вырабленыя
E-T-A.
8340-F110-K4M1-A2H0-50A вытворчасці E-T-A можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
8340-F110-K4M1-A2H0-50A Кошт
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "8340"