4130-G411-K4M1-35A E-T-A CIR BRKR THRM 35A 240VAC 50VDC
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
4130-G411-K4M1-35A
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CIR BRKR THRM 35A 240VAC 50VDC
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Ілюмінацыя :
Бягучы рэйтынг :
35A
Колькасць палякаў :
1
Намінальнае напружанне - DC :
50V
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
240V
Напружанне асвятлення (намінальнае) :
серыял :
4130
Тып выключальніка :
Thermal
Тып мацавання :
Panel Mount
Тып прывада :
Push to Reset
Частка Статус :
Active
в наличии
36,099
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 4130-G411-K4M1-35A больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
4130-G411-K4M1-35A Асаблівасці
4130-G411-K4M1-35A is produced by E-T-A, belongs to Засцерагальнікі.
вырабленыя
E-T-A.
4130-G411-K4M1-35A вытворчасці E-T-A можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
4130-G411-K4M1-35A кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
4130-G411-K4M1-35A Кошт
4130-G411-K4M1-35A Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "4130"