3400-IG8-P10-A3-SI-2150-0.08A E-T-A CIR BRKR 80MA 250VAC 80VDC
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
3400-IG8-P10-A3-SI-2150-0.08A
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CIR BRKR 80MA 250VAC 80VDC
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Ілюмінацыя :
Бягучы рэйтынг :
80mA
Колькасць палякаў :
1
Намінальнае напружанне - DC :
80V
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
250V
Напружанне асвятлення (намінальнае) :
серыял :
3400
Тып выключальніка :
Thermal Magnetic
Тып мацавання :
Panel Mount
Тып прывада :
Push to Reset
Частка Статус :
Active
в наличии
36,526
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 3400-IG8-P10-A3-SI-2150-0.08A больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
3400-IG8-P10-A3-SI-2150-0.08A is produced by E-T-A, belongs to Засцерагальнікі.
вырабленыя
E-T-A.
3400-IG8-P10-A3-SI-2150-0.08A вытворчасці E-T-A можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "3400"