3130-F160-P7T1-W04Q-10A E-T-A CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
3130-F160-P7T1-W04Q-10A
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Ілюмінацыя :
Бягучы рэйтынг :
10A
Колькасць палякаў :
Намінальнае напружанне - DC :
50V
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
250V
Напружанне асвятлення (намінальнае) :
серыял :
3130-F
Тып выключальніка :
Thermal
Тып мацавання :
Panel Mount
Тып прывада :
Rocker
Частка Статус :
Active
в наличии
29,160
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 3130-F160-P7T1-W04Q-10A больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
3130-F160-P7T1-W04Q-10A is produced by E-T-A, belongs to Засцерагальнікі.
вырабленыя
E-T-A.
3130-F160-P7T1-W04Q-10A вытворчасці E-T-A можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
3130-F160-P7T1-W04Q-10A Кошт
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "3130"