MDP16EET2110R E-Switch SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
Выключальнікі
Нумар вытворцы:
MDP16EET2110R
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
Стан RoHs:
Абарона ад пранікнення :
IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Асаблівасці :
Бягучы рэйтынг :
8A (AC)
Колер - Прывад/Каўпачок :
Red
Намінальнае напружанне - DC :
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
125V
Напружанне асвятлення (намінальнае) :
12 VDC
Памеры выраза панэлі :
Circular - 16.00mm Dia
Працоўная тэмпература :
-25°C ~ 55°C