74LVC1G32FX4-7 Diodes Incorporated IC GATE OR 1CH 2-INP 6-DFN
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
74LVC1G32FX4-7
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC GATE OR 1CH 2-INP 6-DFN
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Бягучы - у рэжыме спакою (макс.) :
200µA
Колькасць контураў :
1
Колькасць уваходаў :
2
Лагічны тып :
OR Gate
Макс. затрымка распаўсюджвання @ V, макс. CL :
5.5ns @ 5V, 50pF
Напружанне - сілкаванне :
1.65 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
6-XFDFN
Пакет прылады пастаўшчыка :
X2-DFN1409-6
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 125°C
серыял :
74LVC
Ток - выхад высокі, нізкі :
32mA, 32mA
Тып мацавання :
Surface Mount
Узровень логікі - высокі :
1.7 V ~ 2 V
Узровень логікі - нізкі :
0.7 V ~ 0.8 V