CY8C29666-24PVXA Cypress Semiconductor Corp IC MCU 8BIT 32KB FLASH 48SSOP
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
CY8C29666-24PVXA
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 48SSOP
Стан RoHs:
Абём памяці праграмы :
32KB (32K x 8)
Канвертары дадзеных :
A/D 12x14b, D/A 4x9b
Колькасць уводаў-вывадаў :
44
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
3 V ~ 5.25 V
Пакет / Чахол :
48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
48-SSOP
Памер EEPROM :
Памер аператыўнай памяці :
2K x 8
Памер ядра :
8-Bit
Перыферыйныя прылады :
POR, PWM, WDT
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)
серыял :
PSOC®1 CY8C29xxx
Сувязь :
I²C, SPI, UART/USART
Тып асцылятара :
Internal
Тып памяці праграмы :
Flash
Ўпакоўка :
Tube
хуткасць :
24MHz