CY8C28513-24AXI Cypress Semiconductor Corp IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
CY8C28513-24AXI
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP
Стан RoHs:
Абём памяці праграмы :
16KB (16K x 8)
Канвертары дадзеных :
A/D 4x14b; D/A 4x9b
Колькасць уводаў-вывадаў :
40
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
3 V ~ 5.25 V
Пакет / Чахол :
44-LQFP
Пакет прылады пастаўшчыка :
44-TQFP (10x10)
Памер EEPROM :
Памер аператыўнай памяці :
1K x 8
Памер ядра :
8-Bit
Перыферыйныя прылады :
LVD, POR, PWM, WDT
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)
серыял :
PSOC®1 CY8C28xxx
Сувязь :
I²C, IrDA, SPI, UART/USART
Тып асцылятара :
Internal
Тып памяці праграмы :
Flash
Ўпакоўка :
Tray
хуткасць :
24MHz