CY62148GN-45ZSXIT Cypress Semiconductor Corp IC SRAM 4MBIT 45NS 32TSOP
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
CY62148GN-45ZSXIT
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC SRAM 4MBIT 45NS 32TSOP
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Інтэрфейс памяці :
Parallel
Напружанне - сілкаванне :
4.5 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
32-SOIC (0.400", 10.16mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
32-TSOP II
Памер памяці :
4Mb (512K x 8)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)
серыял :
MoBL®
Тактавая частата :
-
Тып мацавання :
Surface Mount
Тып памяці :
Volatile
Тэхналогія :
SRAM - Asynchronous
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Фармат памяці :
SRAM
Час доступу :
45ns
Час цыкла запісу - слова, старонка :
45ns
Частка Статус :
Active
в наличии
20,595
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
CY62148GN-45ZSXIT Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць CY62148GN-45ZSXIT больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
сэрвісам, купіўшы ChipIc CY62148GN-45ZSXIT. Калі ласка, не саромейцеся звяртацца наконт
лепшай цаны на CY62148GN-45ZSXIT. Націсніце, каб атрымаць прапанову
CY62148GN-45ZSXIT Асаблівасці
CY62148GN-45ZSXIT is produced by Cypress Semiconductor Corp, belongs to аб'ём памяці.
CY62148GN-45ZSXIT Падрабязная інфармацыя аб прадукцыі
:
CY62148GN-45ZSXIT - гэта аб'ём памяці, буферныя ўзмацняльнікі, распрацаваныя і
вырабленыя
Cypress Semiconductor Corp.
CY62148GN-45ZSXIT вытворчасці Cypress Semiconductor Corp можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
CY62148GN-45ZSXIT кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Калі вы не знайшлі запчастку, якую шукаеце, вы можаце звязацца з намі для атрымання дадатковай інфармацыі, такі як колькасць запасаў у табліцы дадзеных CY62148GN-45ZSXIT (PDF), кошт CY62148GN-45ZSXIT, Распіноўка CY62148GN-45ZSXIT, кіраўніцтва CY62148GN-45ZSXIT і рашэнне на замену CY62148GN-45ZSXIT.
CY62148GN-45ZSXIT вытворчасці Cypress Semiconductor Corp можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
CY62148GN-45ZSXIT кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Калі вы не знайшлі запчастку, якую шукаеце, вы можаце звязацца з намі для атрымання дадатковай інфармацыі, такі як колькасць запасаў у табліцы дадзеных CY62148GN-45ZSXIT (PDF), кошт CY62148GN-45ZSXIT, Распіноўка CY62148GN-45ZSXIT, кіраўніцтва CY62148GN-45ZSXIT і рашэнне на замену CY62148GN-45ZSXIT.
CY62148GN-45ZSXIT FAQ
:
1. What is the operating voltage range of CY62148GN-45ZSXIT?
The operating voltage range of CY62148GN-45ZSXIT is 1.65V to 2.2V.
2. What is the maximum clock frequency supported by CY62148GN-45ZSXIT?
CY62148GN-45ZSXIT supports a maximum clock frequency of 45MHz.
3. Can CY62148GN-45ZSXIT operate in a low-power mode?
Yes, CY62148GN-45ZSXIT can operate in a low-power mode, making it suitable for power-sensitive applications.
4. What is the typical standby current consumption of CY62148GN-45ZSXIT?
The typical standby current consumption of CY62148GN-45ZSXIT is 1μA.
5. Does CY62148GN-45ZSXIT support burst read and write operations?
Yes, CY62148GN-45ZSXIT supports burst read and write operations for efficient data transfer.
6. What is the maximum operating temperature range of CY62148GN-45ZSXIT?
CY62148GN-45ZSXIT has a maximum operating temperature range of -40°C to 85°C.
7. Is CY62148GN-45ZSXIT compatible with RoHS requirements?
Yes, CY62148GN-45ZSXIT is compliant with RoHS (Restriction of Hazardous Substances) requirements.
8. Can CY62148GN-45ZSXIT be used in automotive applications?
Yes, CY62148GN-45ZSXIT is suitable for use in automotive applications, meeting the necessary standards.
9. What are the available package options for CY62148GN-45ZSXIT?
CY62148GN-45ZSXIT is available in a 32-ball FBGA (Fine-pitch Ball Grid Array) package.
10. Does CY62148GN-45ZSXIT have built-in power management features?
Yes, CY62148GN-45ZSXIT incorporates built-in power management features to optimize energy efficiency and prolong battery life.
The operating voltage range of CY62148GN-45ZSXIT is 1.65V to 2.2V.
2. What is the maximum clock frequency supported by CY62148GN-45ZSXIT?
CY62148GN-45ZSXIT supports a maximum clock frequency of 45MHz.
3. Can CY62148GN-45ZSXIT operate in a low-power mode?
Yes, CY62148GN-45ZSXIT can operate in a low-power mode, making it suitable for power-sensitive applications.
4. What is the typical standby current consumption of CY62148GN-45ZSXIT?
The typical standby current consumption of CY62148GN-45ZSXIT is 1μA.
5. Does CY62148GN-45ZSXIT support burst read and write operations?
Yes, CY62148GN-45ZSXIT supports burst read and write operations for efficient data transfer.
6. What is the maximum operating temperature range of CY62148GN-45ZSXIT?
CY62148GN-45ZSXIT has a maximum operating temperature range of -40°C to 85°C.
7. Is CY62148GN-45ZSXIT compatible with RoHS requirements?
Yes, CY62148GN-45ZSXIT is compliant with RoHS (Restriction of Hazardous Substances) requirements.
8. Can CY62148GN-45ZSXIT be used in automotive applications?
Yes, CY62148GN-45ZSXIT is suitable for use in automotive applications, meeting the necessary standards.
9. What are the available package options for CY62148GN-45ZSXIT?
CY62148GN-45ZSXIT is available in a 32-ball FBGA (Fine-pitch Ball Grid Array) package.
10. Does CY62148GN-45ZSXIT have built-in power management features?
Yes, CY62148GN-45ZSXIT incorporates built-in power management features to optimize energy efficiency and prolong battery life.
CY62148GN-45ZSXIT Змяненні, ключавыя словы
:
CY62148GN-45ZSXIT Кошт
CY62148GN-45ZSXIT Малюнак
CY62148GN-45ZSXIT Напружанне на выснове
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "CY62"
