SMI36-9-V-P6 CUI Inc. AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 36W
Крыніцы харчавання - знешнія / унутраныя (па-за платай)
Нумар вытворцы:
SMI36-9-V-P6
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 36W
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Выкарыстаны рэгіён :
International
Выхадны раздым :
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Зацвярджэння :
CCC, CE, cULus, PSE, RCM
Магутнасць (Вт) :
30W
Напружанне - выхад :
9V
Напружанне - Уваход :
90 ~ 264 VAC
Палярызацыя :
Positive Center
Памер / вымярэнне :
3.10" L x 1.34" W x 2.60" H (78.5mm x 34.0mm x 66.0mm)
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 40°C
Прыкладанні :
ITE (Commercial)
серыял :
SMI36
Ток - выхад (макс.) :
3.34A
Тып уводу :
Multi-Blade (Included)
Форма :
Wall Mount
Частка Статус :
Active
Энергаспажыванне без нагрузкі :
100mW (Max)