SDM36-7.5-U2-P6 CUI Inc. AC-DC, 7.5 VDC, 4 A, SW, C14 DES
Крыніцы харчавання - знешнія / унутраныя (па-за платай)
Нумар вытворцы:
SDM36-7.5-U2-P6
Апісанне:
AC-DC, 7.5 VDC, 4 A, SW, C14 DES
Выкарыстаны рэгіён :
Europe
Выхадны раздым :
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Магутнасць (Вт) :
30W
Напружанне - выхад :
7.5V
Напружанне - Уваход :
90 ~ 264 VAC
Памер / вымярэнне :
3.94" L x 1.97" W x 1.30" H (100.0mm x 50.0mm x 33.0mm)
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 40°C
серыял :
SDM36-U
Ток - выхад (макс.) :
4A
Форма :
Desktop (Class I)
Энергаспажыванне без нагрузкі :
100mW (Max)