SDM36-24-UC-P6 CUI Inc. AC-DC, 24 VDC, 1.5 A, SW, C14 DE
Крыніцы харчавання - знешнія / унутраныя (па-за платай)
Нумар вытворцы:
SDM36-24-UC-P6
Апісанне:
AC-DC, 24 VDC, 1.5 A, SW, C14 DE
Выкарыстаны рэгіён :
North America
Выхадны раздым :
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Магутнасць (Вт) :
36W
Напружанне - выхад :
24V
Напружанне - Уваход :
90 ~ 264 VAC
Памер / вымярэнне :
3.94" L x 1.97" W x 1.30" H (100.0mm x 50.0mm x 33.0mm)
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 40°C
серыял :
SDM36-U
Ток - выхад (макс.) :
1.5A
Форма :
Desktop (Class I)
Энергаспажыванне без нагрузкі :
100mW (Max)