SDM36-15-UD2-P6R CUI Inc. AC-DC, 15 VDC, 2.4 A, SW, C8 DES
Крыніцы харчавання - знешнія / унутраныя (па-за платай)
Нумар вытворцы:
SDM36-15-UD2-P6R
Апісанне:
AC-DC, 15 VDC, 2.4 A, SW, C8 DES
Выкарыстаны рэгіён :
Europe
Выхадны раздым :
Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Магутнасць (Вт) :
36W
Напружанне - выхад :
15V
Напружанне - Уваход :
90 ~ 264 VAC
Памер / вымярэнне :
3.90" L x 1.97" W x 1.30" H (99.0mm x 50.0mm x 33.0mm)
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 40°C
серыял :
SDM36-UD
Ток - выхад (макс.) :
2.4A
Форма :
Desktop (Class II)
Энергаспажыванне без нагрузкі :
100mW (Max)