SDM36-12-UD2-P6 CUI Inc. AC-DC, 12 VDC, 3 A, SW, C8 DESK-
Крыніцы харчавання - знешнія / унутраныя (па-за платай)
Нумар вытворцы:
SDM36-12-UD2-P6
Апісанне:
AC-DC, 12 VDC, 3 A, SW, C8 DESK-
Выхадны раздым :
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Магутнасць (Вт) :
36W
Напружанне - выхад :
12V
Напружанне - Уваход :
90 ~ 264 VAC
Памер / вымярэнне :
3.90" L x 1.97" W x 1.30" H (99.0mm x 50.0mm x 33.0mm)
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 40°C
Ток - выхад (макс.) :
3A
Энергаспажыванне без нагрузкі :
100mW (Max)