SDI65-19-U-P6R CUI Inc. AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 65W
Крыніцы харчавання - знешнія / унутраныя (па-за платай)
Нумар вытворцы:
SDI65-19-U-P6R
Апісанне:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 65W
Выкарыстаны рэгіён :
International
Выхадны раздым :
Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Магутнасць (Вт) :
65W
Напружанне - выхад :
19V
Напружанне - Уваход :
90 ~ 264 VAC
Памер / вымярэнне :
4.53" L x 2.09" W x 1.50" H (115.0mm x 53.0mm x 38.0mm)
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 40°C
серыял :
SDI65-U
Ток - выхад (макс.) :
3.43A
Тып уводу :
Cord (Sold Separately)
Форма :
Desktop (Class I)
Энергаспажыванне без нагрузкі :
210mW (Max)