SDI65-12-UD-P6R CUI Inc. AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
Крыніцы харчавання - знешнія / унутраныя (па-за платай)
Нумар вытворцы:
SDI65-12-UD-P6R
Апісанне:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
Выхадны раздым :
Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Магутнасць (Вт) :
60W
Напружанне - выхад :
12V
Напружанне - Уваход :
90 ~ 264 VAC
Памер / вымярэнне :
4.53" L x 2.09" W x 1.50" H (115.0mm x 53.0mm x 38.0mm)
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 40°C
серыял :
SDI65-UD
Ток - выхад (макс.) :
5A
Форма :
Desktop (Class II)
Энергаспажыванне без нагрузкі :
210mW (Max)