SDI50-48-UD-P6 CUI Inc. AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 50W
Крыніцы харчавання - знешнія / унутраныя (па-за платай)
Нумар вытворцы:
SDI50-48-UD-P6
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 50W
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Выкарыстаны рэгіён :
International
Выхадны раздым :
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Зацвярджэння :
CE, cULus, GS, PSE
Магутнасць (Вт) :
50W
Напружанне - выхад :
48V
Напружанне - Уваход :
90 ~ 264 VAC
Палярызацыя :
Positive Center
Памер / вымярэнне :
4.53" L x 2.09" W x 1.50" H (115.0mm x 53.0mm x 38.0mm)
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 40°C
Прыкладанні :
ITE (Commercial)
серыял :
SDI50-UD
Ток - выхад (макс.) :
1.05A
Тып уводу :
Cord (Sold Separately)
Форма :
Desktop (Class II)
Частка Статус :
Active
Энергаспажыванне без нагрузкі :
150mW (Max)