SDI40-12-UD2-P6R CUI Inc. AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 36W
Крыніцы харчавання - знешнія / унутраныя (па-за платай)
Нумар вытворцы:
SDI40-12-UD2-P6R
Апісанне:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 36W
Выкарыстаны рэгіён :
Europe
Выхадны раздым :
Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Магутнасць (Вт) :
36W
Напружанне - выхад :
12V
Напружанне - Уваход :
90 ~ 264 VAC
Памер / вымярэнне :
4.37" L x 2.05" W x 1.27" H (111.0mm x 52.0mm x 32.3mm)
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 40°C
серыял :
SDI40-UD
Ток - выхад (макс.) :
3A
Тып уводу :
Cord
Форма :
Desktop (Class II)
Энергаспажыванне без нагрузкі :
75mW (Max)