DTS090133SUDC-P6/RN CUI Inc. AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 12W
Крыніцы харчавання - знешнія / унутраныя (па-за платай)
Нумар вытворцы:
DTS090133SUDC-P6/RN
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 12W
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Выкарыстаны рэгіён :
Выхадны раздым :
Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.5mm
Зацвярджэння :
Магутнасць (Вт) :
12W
Напружанне - выхад :
9V
Напружанне - Уваход :
90 ~ 264 VAC
Палярызацыя :
Negative Center
Памер / вымярэнне :
2.91" L x 1.81" W x 0.98" H (74.0mm x 46.0mm x 25.0mm)
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 40°C
Прыкладанні :
ITE (Commercial)
серыял :
Ток - выхад (макс.) :
1.33A
Тып уводу :
Cord
Форма :
Desktop (Class II)
Частка Статус :
Obsolete
Энергаспажыванне без нагрузкі :
Эфектыўнасць :
65%