T491C226K016AS-F Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP TANT 22UF 16V 2312
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
T491C226K016AS-F
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP TANT 22UF 16V 2312
Ёмістасць :
22µF
Напружанне - Намінальнае :
16V
Памер / вымярэнне :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.110" (2.80mm)
Талерантнасць :
±10%