T15W1NR-F Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP FILM 1UF 10% 1.5KVDC SCREW
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
T15W1NR-F
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP FILM 1UF 10% 1.5KVDC SCREW
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
Інтэрвал :
0.810" (20.57mm)
Асаблівасці :
High Temperature
Ацэнкі :
Дыэлектрычны матэрыял :
Paper, Metallized
Ёмістасць :
1µF
Намінальнае напружанне - DC :
1500V (1.5kV)
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
Пакет / Чахол :
Radial, Can
Памер / вымярэнне :
2.160" L x 1.310" W (54.86mm x 33.27mm), Lip
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 105°C
Прыкладанні :
EMI, RFI Suppression
Рост - седзячы (макс.) :
2.190" (55.63mm)
серыял :
T
Спыненне :
Screw Terminals
Талерантнасць :
±10%