LP151M200A1P3 Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP ALUM 150UF 20% 200V SNAP
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
LP151M200A1P3
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP ALUM 150UF 20% 200V SNAP
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
1.65 Ohm @ 120Hz
Імпеданс :
Інтэрвал :
0.394" (10.00mm)
Ацэнкі :
Ёмістасць :
150µF
Напружанне - Намінальнае :
200V
Паверхневы мантаж Памер зямлі :
Пакет / Чахол :
Radial, Can - Snap-In
Палярызацыя :
Polar
Памер / вымярэнне :
0.866" Dia (22.00mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 105°C
Прыкладанні :
General Purpose
Пульсацыйны ток @ нізкая частата :
509mA @ 120Hz
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
712.6mA @ 100kHz
Рост - седзячы (макс.) :
0.984" (25.00mm)
серыял :
LP
Талерантнасць :
±20%
Тып мацавання :
Through Hole
Тэрмін службы @ Temp. :
1000 Hrs @ 105°C