DPP1S68K-F Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP FILM 0.068UF 10% 100VDC RAD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
DPP1S68K-F
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP FILM 0.068UF 10% 100VDC RAD
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
Інтэрвал :
0.591" (15.00mm)
Асаблівасці :
Low ESR
Ацэнкі :
Дыэлектрычны матэрыял :
Polypropylene (PP), Metallized
Ёмістасць :
0.068µF
Намінальнае напружанне - DC :
100V
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
70V
Пакет / Чахол :
Radial
Памер / вымярэнне :
0.787" L x 0.374" W (20.00mm x 9.50mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 105°C
Прыкладанні :
High Frequency, Switching
Рост - седзячы (макс.) :
0.768" (19.50mm)
серыял :
DPP
Спыненне :
PC Pins
Талерантнасць :
±10%