CMR06F302FODM Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP MICA 3000PF 500V RADIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
CMR06F302FODM
Апісанне:
CAP MICA 3000PF 500V RADIAL
Інтэрвал :
0.350" (8.90mm)
Ёмістасць :
3000pF
Напружанне - Намінальнае :
500V
Памер / вымярэнне :
0.681" L x 0.280" W (17.30mm x 7.10mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.551" (14.00mm)
Талерантнасць :
±1%