CMR06F132FODM Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP MICA 1300PF 500V RADIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
CMR06F132FODM
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP MICA 1300PF 500V RADIAL
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Інтэрвал :
0.350" (8.90mm)
Асаблівасці :
General Purpose
Дыэлектрычны матэрыял :
Mica
Ёмістасць :
1300pF
Напружанне - Намінальнае :
500V
Пакет / Чахол :
Radial
Памер / вымярэнне :
0.661" L x 0.220" W (16.80mm x 5.60mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.520" (13.20mm)
серыял :
CMR
Талерантнасць :
±1%