CMR05E820FPDP Cornell Dubilier Electronics (CDE) CMR MICA
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
CMR05E820FPDP
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CMR MICA
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Інтэрвал :
0.224" (5.70mm)
Асаблівасці :
General Purpose
Дыэлектрычны матэрыял :
Mica
Ёмістасць :
82pF
Напружанне - Намінальнае :
500V
Пакет / Чахол :
Radial
Памер / вымярэнне :
0.449" L x 0.181" W (11.40mm x 4.60mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 150°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.358" (9.10mm)
серыял :
CMR
Талерантнасць :
±1%