CMR04E510FODR Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP MICA 51PF 500V RADIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
CMR04E510FODR
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP MICA 51PF 500V RADIAL
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Інтэрвал :
0.150" (3.80mm)
Асаблівасці :
General Purpose
Дыэлектрычны матэрыял :
Mica
Ёмістасць :
51pF
Напружанне - Намінальнае :
500V
Пакет / Чахол :
Radial
Памер / вымярэнне :
0.370" L x 0.189" W (9.40mm x 4.80mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.339" (8.60mm)
серыял :
CMR
Талерантнасць :
±1%