CMR04E220JPDP Cornell Dubilier Electronics (CDE) CMR MICA
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
CMR04E220JPDP
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CMR MICA
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Інтэрвал :
0.150" (3.80mm)
Асаблівасці :
General Purpose
Дыэлектрычны матэрыял :
Mica
Ёмістасць :
22pF
Напружанне - Намінальнае :
500V
Пакет / Чахол :
Radial
Памер / вымярэнне :
0.358" L x 0.189" W (9.10mm x 4.80mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 150°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.331" (8.40mm)
серыял :
CMR
Талерантнасць :
±5%