CMR03F181JOAP Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP MICA 180PF 100V RADIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
CMR03F181JOAP
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP MICA 180PF 100V RADIAL
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Інтэрвал :
0.118" (3.00mm)
Асаблівасці :
General Purpose
Дыэлектрычны матэрыял :
Mica
Ёмістасць :
180pF
Напружанне - Намінальнае :
100V
Пакет / Чахол :
Radial
Памер / вымярэнне :
0.272" L x 0.181" W (6.90mm x 4.60mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.240" (6.10mm)
серыял :
CMR
Талерантнасць :
±5%