CMR03E300JOYR Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP MICA 30PF 50V RADIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
CMR03E300JOYR
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP MICA 30PF 50V RADIAL
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Інтэрвал :
0.118" (3.00mm)
Асаблівасці :
General Purpose
Дыэлектрычны матэрыял :
Mica
Ёмістасць :
30pF
Напружанне - Намінальнае :
50V
Пакет / Чахол :
Radial
Памер / вымярэнне :
0.272" L x 0.110" W (6.90mm x 2.80mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.189" (4.80mm)
серыял :
CMR
Талерантнасць :
±5%