CMR03E220DOCR Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP MICA 22PF 300V RADIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
CMR03E220DOCR
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP MICA 22PF 300V RADIAL
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Інтэрвал :
0.118" (3.00mm)
Асаблівасці :
General Purpose
Дыэлектрычны матэрыял :
Mica
Ёмістасць :
22pF
Напружанне - Намінальнае :
300V
Пакет / Чахол :
Radial
Памер / вымярэнне :
0.272" L x 0.118" W (6.90mm x 3.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.201" (5.10mm)
серыял :
CMR
Талерантнасць :
±0.5pF