CM06FD272FO3 Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP MICA 2700PF 500V RADIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
CM06FD272FO3
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP MICA 2700PF 500V RADIAL
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Інтэрвал :
0.343" (8.70mm)
Асаблівасці :
General Purpose
Дыэлектрычны матэрыял :
Mica
Ёмістасць :
2700pF
Напружанне - Намінальнае :
500V
Пакет / Чахол :
Radial
Памер / вымярэнне :
0.681" L x 0.272" W (17.30mm x 6.90mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
серыял :
CM06
Талерантнасць :
±1%