CDV30FK182JO3F Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP MICA 1800PF 5% 2500V RADIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
CDV30FK182JO3F
Апісанне:
CAP MICA 1800PF 5% 2500V RADIAL
Інтэрвал :
0.438" (11.10mm)
Ёмістасць :
1800pF
Напружанне - Намінальнае :
2.5kV
Памер / вымярэнне :
0.810" L x 0.370" W (20.60mm x 9.40mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.902" (22.90mm)
Талерантнасць :
±5%