CDV30EH330FO3 Cornell Dubilier Electronics (CDE) MICA
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
CDV30EH330FO3
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
MICA
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Інтэрвал :
0.437" (11.10mm)
Асаблівасці :
General Purpose
Дыэлектрычны матэрыял :
Mica
Ёмістасць :
33pF
Напружанне - Намінальнае :
1.5kV
Пакет / Чахол :
Radial
Памер / вымярэнне :
0.772" L x 0.252" W (19.60mm x 6.40mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.850" (21.60mm)
серыял :
CDV30
Талерантнасць :
±1%