CDV16FF621JO3F Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP MICA 620PF 5% 1KV RADIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
CDV16FF621JO3F
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP MICA 620PF 5% 1KV RADIAL
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Інтэрвал :
0.232" (5.90mm)
Асаблівасці :
RF, High Q, Low Loss
Дыэлектрычны матэрыял :
Mica
Ёмістасць :
620pF
Напружанне - Намінальнае :
1kV
Пакет / Чахол :
Radial
Памер / вымярэнне :
0.461" L x 0.173" W (11.70mm x 4.40mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 150°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.500" (12.70mm)
серыял :
CDV16
Талерантнасць :
±5%